O nás

Naše firma vznikla na jaře 1992. Od počátku svého působení se stala díky své specializaci největším prodejcem čerpadel ve svém regionu. V našem sortimentu nejdete především čerpadla pro rodinné domy,chaty a chalupy a rovněž čerpadla průmyslová.

Pro zlepšení obslužnosti v roce 1994 firma Čerpadla Neptun pro své potřeby upravila objekt na Rudolfovské třídě u BELISU. Zde vyrostla současně v areálu budova servisu pro opravy čerpadel a velkoobchodní sklad.

Abychom uspokojili co nejvíce zákazníků, neustále rozšiřujeme sortiment čerpací techniky.

Firma ČERPADLA NEPTUN spol. s r.o. zajišťuje záruční i pozáruční servis u vybraných druhů čerpadel a domácích vodáren, včetně uvádění do provozu u náročných zařízení. Provádíme záruční a pozáruční servis čerpadel GRUNDFOS, WILO, SIGMA, HCP, KOPRO,.

V naší prodejně poskytujeme odborné poradenství při návrhu čerpadla v rozsahu našeho sortimentu a snažíme se o co možná nejvýhodnější řešení potřeby našeho zákazníka.

Na dalších stránkách vám představujeme náš sortiment s připojeným aktualizovaným ceníkem. Doufáme, že si z naší nabídky i Vy vyberete a stanete se tak naším dalším spokojeným zákazníkem.

Čerpadla neptun